Dikey Zip Perde

Dikey zip perde, diğer adıyla fermuarlı perde olarak adlandırılan motorlu perde sistemlerindendir. Stor perdelerin, dış mekanlar için ayarlanmış alternatifi olarak karşımıza çıkmaktadır. Stor perdelerde olduğu gibi kalite standartlarına sahip kumaşlarla donatılan bir sistemdir. Kaliteli kumaşı olduğundan dolayı rüzgar, kar, yağmur gibi olumsuz hava koşullarında dirençli ve dayanıklıdır. Kullanışlı ve bir o kadar da zahmetsiz bir üründür. Dış mekanlarda kullanılan zip perdelerin farklı modelleri bulunmaktadır. Zip perde, kullanıldığı mekanlarda şıklık kazandırmaktadır. Farklı renk ve modelleri olduğundan dolayı mekana uygun olanları kullanabilirsiniz.

Dikey Zip Perde  Avantajları

Motorlu özelliği olduğundan dolayı kullanım kolaylığı sağlayan perde sistemi olma özelliğine sahiptir. Montaj sırasında, yapısında bir bozulma durumu söz konusu olmaz. Mekanlara hem estetik açıdan hem de profesyonellik açısından bakıldığı zaman avantaj sağlamaktadır. İster iç isterseniz de dış cephelerde kullanılmaktadır. İç cephelerde zip perde kullandığınız zaman %30 oranında ısıtılmasına yardımcı olmaktadır.  Mimari alanlarda da ayrı bir bütünlük yaratmaktadır. Aşınma ve yırtılma gibi sorunlar oluşmadığından dolayı uzun ömürlü bir üründür. Ev, cafe, restoran gibi yerlere dikey zip perdeleri kullanabilirsiniz. İnce ve kolay bakım sağladığından dolayı temizliğiğ zahmetsizdir. Düz yüzeyli olarak tasarlanan perde sistemleri, aradığınız konforu ortaya çıkarmaktadır.

Dikey Zip Perde Sistemlerinin Özellikleri

Ferrari kumaş teknolojisi ile hazırlanmış olan dikey zip perde sistemleri, kompozit malzemeden üretilmiştir. Şeffaf Screen özelliğine sahip kumaşı bulunur. Hem fermuarlı hem de motorlu olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Standart renklere sahip olduğundan dolayı üç renkte ki dikey zip perdeleri mekanlarınızda kullanabilmektesiniz. Bunlar,  Krem, beyaz ve gri renklerdir. Zip perdelerin asıl amacı, gölgelendirme işlevini yapmak olsa da fonksiyonellik yönünden de hiçbir şekilde sınır tanımamaktadır.

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-