Giyotin Cam Sistemleri

Diğer adıyla  hareketli küpeşte sistemi  olarak bilinen ürünlerden birisidir. Günümüzde ihtiyaca dönüşerek aktif şekilde kullanılan sistemlerin başında yer almaktadır. Ürünün en önemli yanlarından birisi de , dikeyde hareket ederek açılıp kapanabilen bir yapıya sahip şekilde tasarlanmasıdır. Böylelikle istediğiniz zaman dikeye doğru çok kolay şekilde hareket edilmesine de yardımcı olacaksınız. Üstelik hareket alanı kısıtlanmadığı gibi herhangi bir sorun ortaya çıkarmaz. Üstelik  tamamen dikey haline geldiği zaman ise panel yüksekliği kadar açık bir halde kalmaktadır. Hem sabit kalabilen hem de tercihe göre kontrol edilebilen cam sistemlerinden biri olmaktadır. Kullanımı son derece kolay olduğundan dolayı herhangi bir zahmet durumu vermez. Bu sistemlerin en önemli özelliği ise uzaktan kumanda algılayıcı kapasiteli olarak üretilmesidir. Bu sayede elle açıp kapatmak zorunda kalmadan uzaktan kumanda yardımıyla yönetebilmektesiniz.

Giyotin Cam Sistemleri incelendiği zaman toplamda iki panelden üretildiği görülmektedir. Birinci panel sabit kalırken ikinci panel ise hareketlidir. Cafe, restoran ve benzeri pek hareketli alanlar için ideal bir ürün olmayı başarmaktadır. Giyotin camlarda, tek ya da ısıya dayanıklı cam sistemleri kullanabilmektedir. Cafe ve restoranla sınırlı kalmayarak tercihe göre düğün salonlarında da kullanılmaktadır. Kullanımı yapıldığı alanlarda güvenlik, konfor, iklimlendirme konularında son derece kolaylık sağlayan bir sistemdir.

Giyotin cam sistemlerinin modelleri çok çeşitlidir. Tercihe göre  2’li, 3’lü, 4’lü olanlarını temin ederek yaşam alanlarınızda sorunsuzca kullanabilmektesiniz. Diğer çeşitlerine bakıldığı zaman uzaktan kumandalı, motorlu, zincirli, hareketli küpeşte gibi farklı yapılara sahip olan cinsleri de mevcuttur. Giyotin cam ürünlerin özellikleri arttırılmaya başlandık sıra doğal olarak fiyatlarında da bir değişkenlik söz konusu olmaktadır. Genelde zincirli, motorlu olanları piyasada daha yüksek rakamlarla satışa sunulmaktadır.

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-