Karpuz Tente

Görselliği daha çok karpuz görüntüsünü andırdığı için adına Karpuz tente denmiştir. Görünüm olarak incelendiğinde karpuz gibi yuvarlak bir özelliğe sahiptir. Avrupa da ”watermelon canopy” olarak adlandırılan bir üründür.  Geniş bir kullanım alanına sahip olan karpuz tenteler, mekana şıklık kazandırmak adına kullanılmaktadır. Kapı girişleri, cam üstleri, otel ve restoran gibi daha pek çok yerlerde sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Mekanın yağmur, güneş ışınları, rüzgar ve tozdan sorunsuz şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Yaşam alanlarında şık ve bir o kadar da dekoratif görüntü çizmek adına kullanılmaktadır. Her ne kadar ilgici çekici bir ürün olarak bilinse de diğer yandan sağlam yönüyle de ihtiyaca dönüşmektedir. Fiyat yönünden diğer tente modellerine oranla daha ekonomiktir. İşçilik üst safhalarda olsa da diğer tentelere göre daha az malzeme kullanılmaktadır.

Karpuz Tente Nasıl Yapılır?

Karpuz tenteler için kutu profillerden oluşmaktadır. Pres son teknoloji makinalarda büküm işlemi gerçekleştikten sonra en son aşama olarak toz fırın boya ile kaplanmaktadır. Kumaşında ise akrilik kumaş kullanıldığından dolayı oldukça dayanıklıdır. Ticari işletmelerde, müşteri çekmek adına karpuz tenteleri kullanmaktadır. Tente boyutu ve ayak boyu tercihinize bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Böylelikle bulunduğu manzarayı kapatmamış olur.

Kapuz Tente Avantajları

İstenilen boy ve ebatlarda sorunsuz bir şekilde üretilmektedir. Ticari faaliyetlerini sürdüren işletmeler, reklamlarını yapmak adına karpuz tentelerin üzerine logolarını bastırmaktadır. Çok şık bir ürün olduğundan dolayı doğal olarak her ortama çok kolay bir şekilde ayak uydurabilmektedir. Kurulumu son derece pratik olduğundan dolayı zorluk yaşanmadan kullanılacak alana rahatlıkla monte edilebilmektedir. Mekanlarınıza dekoratif bir tamamlayıcılık yaratmak adına karpuz tente kullanılmaktadır. Sağlam ve uzun ömürlü özelliğe sahip bir ürün olduğundan dolayı güvenle kullanılmaktadır.

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-