Mafsallı Tente

Tente modelleri arasında en sık şekilde kullanılanlardan birisi de mafsallı tente sistemleridir. Ev, işyeri ve bahçelerde sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Mafsallı tente denilmesinin sebebi, açılan kollar yani eklemler olduğundan dolayı bu şekilde isimlendirilmektedir. Kolların açılma seviyesine bakıldığı zaman maksimum üç metre öne doğru açılırken, ltı metre genişliğe açılım yapabilmektedir. Elle kullanıldığı gibi aynı zamanda otomatik olarak da uzaktan kumanda yardımıyla açılıp kapanmaktadır. Bünyesinde bulunan motorlu mekanizma sayesinde uzaktan da kolay şekilde yönetilmektedir. En  yaygın şekilde kullanılan tente çeşitlerini istediğiniz pek çok yerde güvenle kullanabilmektesiniz.

Mafsallı tente sistemlerinin üretim aşamasında kaliteli malzemelere yer verilmiştir. Doğal olarak kaliteli malzemeler, ürünü uzun ömürlü hale dönüştürmüştür. Mafsallı tente de kullanılan kumaş türünden kullanılan aparatına kadar tüm malzemeler, tentenin kullanım ömrünü belirleyen etkenlerdendir. Alüminyum enjeksiyon döküm parçalardan elde edilmiştir. Kompakt bir tasarımla tasarlandığından dolayı mekanlara şıklık kazandırmaktadır. Kolları 45 dereceye kadar çok kolay şekilde ayarlanmaktadır. Kademesiz bir şekilde ayarlanabilen eğitim özelliği bulunmaktadır. Ebat ve boyutları isteğe göre değişkenlik göstermekte ve kullanacağınız alana göre ayarlanmaktadır. Tercihe göre mafsallı tentelerin,  ön profil saçakli veya saçaksız olanları kullanılmaktadır. Zengin renk içeriğine sahip bir üründür. Buna göre zevkinize uyumlu olacak renklere sahip mafsallı tente sistemlerini kullanabilirsiniz.

Mafsal fonksiyonu olduğundan dolayı çok kolay bir şekilde açılıp kapanma özelliğine sahiptir.  Dar manevralı ortamlarda bile ileri ve geri hareket etme kabiliyetine sahiptir. Her mevsim kullanabilecek şekilde ayarlanmaktadır. Mafsallı tente fiyatları, üretim sırasında hangi malzemeler kullanılıyor, kumaş cinsi ve aparatlarına bağlı olarak da farklılık içermektedir. Mafsallı tente de malzemeler çoğaldık sıra doğal olarak fiyatlarında da bir artış söz konusu olmaktadır.

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-