Mega Şemsiye

Dev şemsiye adıyla da bilinen mega şemsiye, geniş alanlar için tasarlanmış olan bir üründür. Havuz, bahçe, plaj, piknik alanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Sağlam malzemelerden imal edildiğinden dolayı doğal olarak uzun kullanım sağlamaktadır. Pratik kullanımı olmasının yanı sıra istenilen her yere çok kolay şekilde taşınabilmektedir. Geniş alanları gölglelendirmek adına kullanılan bir ürün olmaktadır.

Mega şemsiyelerin modelleri, dört, altı ve sekiz kişilik olarak olarak üretilmektedir. Güneş ve yağmurdan korunmak amacıyla kullanılan ürünlerdendir.  Açık alanlarda bozulmaya yüz tutmadan sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Mega şemsiyelerin, farklı renk ve model seçenekleri bulunmaktadır.

Mega Şemsiye Modelleri

Fonksiyonlu kullanım özelliğine sahip olan özelliği bulunmaktadır. Kullanılacak olan ortama uyumluluk sağlar. Mega şemsiye modelleri  sabit ya da hareketli olarak kullanılmaktadır. İşletmelerin en gözde ürünlerinden biri olarak kullanılan mega şemsiyeler, belirli bir m2 lik alanı kapatmaya yardımcı olur. Kontrüksiyon iç kısmına yerleştirilmiş olan özel dişli mekanizması sayesinde sorunsuz şekilde açılıp kapanma görevi görür. Tercihe göre belirli bir yere sabitlenerek de kullanılmaktadır. Mega şemsiyelerin standart rengi ise beyaz olarak tasarlanmaktadır.

9 m2 den 40 m2 ye kadar açık alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Mega şemsiyelerin yan kısmında aliminyum kollar bulunurken, kare tekerlekli ayaklarla desteklenmektedir. Mega şemsiöye genişlik ebatları  300*300 ölçülerinden başlayarak 350*350, 400*400, 450*450, 500*500, 550*550 ve 600*600 ebatlarına kadar çıkmaktadır.

Mega Şemsiye Fiyatları

Kalite standartlarına en uygun şekilde hazırlanmış olan mega şemsiyeleri, estetik ve modern görüntü vermesi açısından kullanabilirsiniz. Özelliği bakımından güneşi yüzde 80 oranında engellemeye yardımcı olan bir üründür. Bu yüzden dolayı günümüz koşullarında çokca ihtiyaca dönüşmeye başarmıştır.

Mega şemsiye fiyatları, ürünün ölçü ve teknik özellikleri göz önünde bulundurularak değişkenlik göstermektedir.

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-