Pergola 3 Boyutlu Çizimler

Pergola, gölgelik anlamına gelen sorunsuz  şekilde kullanılan ürünlerden birisidir. Mekanların korunmasına yönelik ihtiyaç duyularak kullanılan bir üründür. Fakat pergola tente tasarımı yapılmadan önce ilk etapta mutlaka üç boyutlu çizimlerin yapılması gerekmektedir. Tek bir dokunuşla açık alanlarınızı kapalı bir ortama dönüştüren pergolaların olası bir sorun yaratmaması adına önceden tasarlanmaktadır. Pergola sistemlerin doğal olarak ebat ve boyutları değişkenlik göstermektedir Kullanılacak alanın genişliği nasılsa tüm ölçüler hesaba katılarak pergola üretimleri yapılmaktadır. Yazılım uzmanları tarafından son teknoloji sistemler üzerinden üç boyutlu çizimler yapmaktadır.

Pergola Çizim ve Tasarım

Pergola sistemlerini kendi zevkinize göre de tasarlatabilmeniz mümkündür. Pergola tente ürünlerin farklı model ve renkleri vardır. Düz, kalın raylı, Radüslü Pergole gibi farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Ön dikey ve yatay profilleri de 120x80x2,2 mm ölçülerinde ayarlanmaktadır. Pergola tentelerin arka bölümünde yer alan  çift kanallı alüminyum kesitli  özelliği sayesinde  yağmur tahliyesinin sağlanmasına zemin hazırlamaktadır. Alt zemin ve devre arasında ki bağlantılarda düzgün şekilde yapılmıştır. Her bir bağlantı birbiri ile uyum içerisinde yapılarak imal edilmektedir. 3 boyutlu çizimlerde, ürünün her bir aşaması harfi harfiyen planlanmaktadır. Çünkü olası yapılacak çok ufak bir hata bile pergola tente sistemlerinin kullanımlarını engellemektedir.

Pergola Tente Motoru

Otomatik şekilde açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Motoru hareket halinde olduğundan dolayı zorluk çıkartmaz. Aynı zamanda pergola tente motorun dakikada 11 devir yapabilen çalışma performansı bulunmaktadır. Motorun geri gelmesini önleyen frenleme yapmasına zemin hazırlayan kapasitesi bulunmaktadır. Bu sayede hem geri hem de ileri hareket alanı oldukça geniştir. Motoru, istenilen yerde durdurma gibi bir yetkiye de sahip olabilmektesiniz. Ayrıca 868,3 MHz frekansında ve IP 44 koruma sınıfında yer almaktadır.

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-