Pergola Tent Systems

Pergola Tente Sistemleri

Bir cephesi monte edildiği binaya bağlı 3 cephesi açık şekilde, dik sütunların üzerine yatay olarak bağlanan kirişlerin üzerinin kapatılmasıyla inşa edilen Pergola Tente, özel elektrostatik alüminyum rengiyle her ortama uyum sağlar. Membran özellikli kumaşı sayesinde yazın serin kışın sıcak ortamlar sağlayarak 4 mevsim kullanılabilen kaliteli ve şık bir üründür. Gölgelik ve saçak anlamına gelen pergola tente, her türlü mevsime göre ayarlanabilen, açık mekânların üstünü kapatan şık tasarımlardır.

Pergola tente sistemleri, bükümlü, yatay ve çatı şeklindeki aralıkların kapatılması amacıyla kullanılmaktadır. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen pergola tentenin açılır kapanır özelliğe sahip tavanı bulunmaktadır. Ayrıca su geçirmezliğe sahip olan kaliteli kumaşı sayesinde yağmurlu havalarda da sorun yaşanmadan kullanılmaktadır. Tercihe göre pergola tentelerin çevresi camla kapatılmaktadır. Hava şartları göz önüne alınarak üretilmiş olan ürün her mevsim sorunsuzca kullanılmaktadır. Ofis, ev, teras, bahçe, alışveriş merkezleri gibi akla gelebilecek hemen her alanda pergola tente kullanılmaktadır. Tüm dış mekanlarda rahatlıkla kullanılan Pergola tente, motorlu mekanizması sayesinde uzaktan kumanda vasıtası ile kolayca yönetilmektedir.

Kısmet Pergola olarak, pergola tente sistemlerinin kullanılacağı mimari projeyi göz önüne alıp inşaatın gerçekleşeceği bölgenin mevsim şartlarından, malzemenin kaldıracağı yüke kadar statik dahil birçok hesaplamayı yaparak en doğru uygulamayı yapmaktayız. Pergola sistemlerinin uzun yıllar kullanılabilmesi için üretim kalitesi, doğru planlama ve sağlam montajın öneminin farkında olarak alanında tecrübeli ve iyi eğitimli bir ekiple hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-