Gazebolar ve Kamelyalar


Gazebolar ve Kamelya Sistemleri

Bu sistemler membranın kare formundaki çelik kafes taşıyıcı üzerine yada simetrik-asimetrik şekilde yere sabitlenmiş çelik taşıyıcı direkler arasında çelik halatlar yardımıyla gerilmesiyle oluşur.

Çelik kafes taşıyıcı sistemi yan yana birleştirerek sınırsız bir alan oluşturmak mümkündür.Ayrıca bu sistemin merkezinde herhangi bir direk olmaması kullanışlı bir ortam sağlamaktadır. Bununla birlikte daha az ankraj alt yapısı gerektirmesi de sistemin farklı zeminlere kolaylıkla kurulabilmesini sağlamaktadır.

Gazebo sistemi farklı iklim koşullarında dört mevsim kullanma imkanı olduğundan, kafeden araç parkına kadar geniş bir kullanma alanı vardır.

Çardak ve kamelya sistemler müşterilerimize kısa sürede üretilebilen, ekonomik çözümler sunmak amacıyla standart boyutlarda projeleri hazırlanmış olan sistemlerdir.

Bu sistemler özel günler için hazırlanan organizasyonlarda Çadırsan farkını ve kalitesini sizlere sunacaktır. Bu sistemler yazın güneşin direkt etkisini önlediği gibi UV Işınlarının zararlı ışınlarından da korur. Baharda ise yağmurdan koruma amaçlı bahçe mobilyası olarak kullanılabilirler.

Ayrıca, bu sistemlerin şirketlerimizin sigara içme ünitesi olarakta şirket bahçesine monte edilebilme imkânı vardır.

Kullanılan çelik paslanmaya karşı sıcak daldırma galvaniz ile kaplanır. İsteğe göre dilediğiniz renkte epiksi boya ya da elektrostatik fırın boya ile boyanır.

Call Now Button