Wintent Tente

Wintent tente, estetik özelliğe sahip olan bir gölgelendirme sistemidir. Geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan dolayı sıkça rastlanmaktadır. Açık alanlarda gölgelik yaratması ya da estetiklik kazandırması amacıyla ihtiyaca dönüşerek kullanılmaktadır. Daha sık şekilde kullanılan yerlerden birisi de bahçe ve mağaza vitrinleridir. Wintent tente sistemleri hem bireysel hem de ticari amaçlı olarak kullanılan ürünlerdendir.

Ürünün iç aksam ve kumaşı dirençli olduğundan dolayı zorlu hava şartlarında bile bozulma yaratmaz. Böylelikle ortamınız da tam koruma sağlanmış olur. Mevsimlik bakım ihtiyaçları çok nadir şekilde yapıldığından dolayı zahmetsiz bir üründür. Wintent tentelerin,  0 ile 180 derece arasında ayarlanabilen özelliği bulunmaktadır. Kolları düz ya da katlanabilir şekilde sorunsuz olarak kullanılan bir sistemdir. Bu sayede bulunduğu bölgeye gelen güneş ışınlarını da engellemeye yardımcı olmaktadır. Günün her anında sorunsuz bir şekilde gün ışığı kontrollerinizi yapabilmektesiniz.

Wintent Tente Özellikleri

Tente kumaşı korumaya yardımcı olacak kompakt kaset sistemi kullanılmıştır. Kumaşın daha gergin durmasına  da yardımcı olacak özel kolları bulunmaktadır. Alüminyum parça ve profilden meydana geldiğinden dolayı dayanıklığı arttırılmış olup  sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Tentenin ayrıca hem rüzgar hem de güneş sensör özelliği bulunmaktadır. Wintent tentelerin kullanımı son derece pratiktir. Dilediğiniz an iki yönlü şekilde tenteleri kullanabilmektesiniz. Bunlardan birincisi elle olurken bir diğeri ise uzaktan kumanda aracılığıyladır. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde zorluk çekmeden çok kolay şekilde açıp kapama yapabilmektesiniz.

Modern bir görsel tasarımı bulunduğundan dolayı ortama hoş bir görüntü kazandırmaktadır. Wintent tentelerin yüksek mukavemetli özelliği bulunduğundan dolayı ürünlerin uzun ömürlü olmasına da zemin hazırlamıştır. Farklı genişlikte üretimi yapılabilme durumu söz konusudur. Kullanılacak alanın genişliğine bağlı olarak wintent tente üretimleri yapılmaktadır.

7/24 Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin

0 531 462 89 61

-Pazartesi-Cumartesi 08:00 – 18:00-